Karotçu

Karot, Karotçu, Karotcu, Karotçular

KAROTÇU

Betonun silindir şeklinde delinmesi işlemine Karot, bu işi karot makineleri ile yapan uzman kişilere ise Karotçu denir. Betonun istenen kısmının istenen ölçüde kesilebilmesi karotçuluk ile mümkün hale gelebilmektedir. Öncelikle kesilecek kısım yapıya zarar vermeyecek şekilde en az zararla kesilebilmesi için mühendislik hesaplamalar yapılır. Daha sonra uzman karotçu ekibimiz gerekli ekipmanı kurar. Bu bazen beton delme bazen de beton kesme olarak gerçekleştirilebilir. Yapının zedelenmesi minimuma indirilerek karot beton delme veya karot beton kesme işlemi gerçekleştirilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus karotçu’nun tecrübesi ve uzmanlığıdır. Çünkü tecrübeli bir karotçu hangi duvarın hangi makine ve yöntemle kesilmesi gerektiğine bilgi ve tecrübesiyle karar verir. Bu davranış yapının sağlam ve pürüzsüz bir şekilde kesilebilmesi için çok önemlidir. Mavi Karot olarak yıllardır karotculuk yaptığımızdan ekibimiz son derece bilgili ve tecrübelidir. Yapılan tüm işler garantimiz altındadır.

Karotçu, klima delikleri, asansör boşluklarının kesilmesi, doğalgaz tesisat deliklerinin açılması, su tesisat deliklerinin açılması, kapı ve pencere açılması, yapının iç ve dış tarafında oluşan fazlalık ve pürüzlerin düzeltilmesi, yanlış konumlandırılmış kolon ve duvarların ortadan kaldırılması, bina yıkımı, duvar kesimi gibi tüm beton delme ve beton kesme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Karotçu Fiyatları

Fiyat : Sorunuz

Ufak çaplı Karotçu işlerinde Karotçu fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Karotçu ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Karotçu ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı Karotçu işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak Karotçu fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Karotçu işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Mavi Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.