HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

BETON DELME
Sıfır vibrasyonla zedelenmeden istenen yerden istenen şekil büyüklük istediğiniz açıda tavanda, en uç yerde dahi her türlü tadilatı yaptırmak için karot delme teknolojisi en başarılı sonuçları vermektedir.
BETON KESME

Geniş bir alana yayılması nedeniyle teknoloji en çok ile içli dışlı sektörlerden biridir.Eski yöntemlerde matkap hıltı yada parçalanarak yapılan delme işlemleri artık karot delme tekniği ile daha iyi bir şekilde yapılabiliyor.

ASFALT KESME

Asfalt kesme işlemleri hangi durumlarda dah çok karşımıza çıkar? asfalt kesme uygulamaları karotçu taraafından yapılan bir işlem olup yollarda doğalgaz hattı fiber hattı su hattı gibi belediye uygulamalarında daha çok karşımıza çıkan bir uygulamadır.

BETON GÜÇLENDİRME

Hasar görmemiş yapının genel olarak beklenen olası bir depreme dayanıklı bir hale getirilmesi için ve mukavemetin ve taşıma kapasitesinin arttırılmasına güçlendirme denilmektedir.

KİMYASAL ANKRAJ

Eski veya hasarlı yapıların bakım, onarım ve güçlendirilmesinde veya yeni inşa edilen inşaatlarda beton’a sonradan monte edilen ankrajlar yaygın olarak kullanılır.

DUVAR KIRMA

Duvar kırma uygulamarı yine karotçu ekipler için büyük uğraş gerektiren önemli nir uygulamadır. Bu uygulama ile kırılmak istenen yer belirlenir vevibrasyon dediğimiz yöntemle...

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Tecrübeli karotçu firmamız tarafından yapılan tüm çalışmalarda, işe başlandığı tarihten itibaren yapılan karot işlerini uzman karotçu ekibimiz en kısa sürede, temiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktadırlar.

15 yıllık edindiğimiz tecrübeler ve birikimimiz ile müşterilemizin tüm hizmetlerini, uzman karotçu ekibimiz ile sorunsuz ve takliti olmayan projeleri başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel karotçu firma olarak Mavi Karot, inşaat sektörüne adım attığımız ilk andan beri, teknolojinin gelişmesini takip ederek, karot makine parkımızı sürekli güncel tutmaktayız.

Uzman Karotçu ekibimizin edindiği ve yılların vermiş olduğu tecrübeleri, karot işlerinde hızlı, eksiksiz, temiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktadırlar.

İş Becerilerimiz

Karotçu
Beton Delme
Beton Kesme
Asfalt Kesme
Duvar Kırma
karotçu, karot, karotcu

0

ÇALIŞANLARIMIZ

0

TAMAMLANAN PROJELER

0

KAZANILAN ÖDÜLLER