Hakkımızda

karot, karotcu, karotçu, Kartoçu

Mavi Karot uzun yıllardan bu yana uzman ekibi ile beraber karotçulukta uzman bir şekilde ilerlemektedir. İnşaat alanında geliştirilmiş imkanlarıyla mimari, mühendislik hatalarından veya proje değişikliğinden dolayı inşaattaki tüm işlemlerde Beton Kesme, Beton Delme işlerinde profesyonel ekibimiz ile birlikte Karotçuluğu üst düzeye çıkarıp son teknoloji ekipmanlarla daha profesyonel hizmet veriyoruz. Çalışmalarımızda kuralına uygun iş ahlakı dışına çıkmadan ekonomik olarak uygun çalışma sisteminden yanayız.

Vizyonumuz

Mavi Karot vizyonumuz profesyonel karotçu işimiz dışında bu işin ar-ge çalışmalarını ve makina ticeretini yapmaktayız daha garantili daha güvenilir makina ve ekipman alışveriş imkanı sağlamaktayız. Ayrıca Karotçu olarak bu çalışmaları ve imkanları size daha da iyi sağlayabilmek için en iyisini sunmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

Son yıllarda inşşat sektörü hızlı bir şekilde gelişmektedir.Bizim işimiz ise inşaat alanında yapılan hataların en hafif şekilde uygulanmasını sağlamak ve bunun içinde kaliteli makina ve uzman ekip ile beraber bunu sağlıyoruz.Karotçu'luk ciiddi bir iş gereksinimi getirmektedir.Karotçu yaptığı işin kural ve tehlikelerinin farkında olup iş ahlakı içerisinde karot işini yapmalıdır.