Hafriyat

Hafriyat, Karot, Karotçu

Hafriyat

Ekibimiz keşif sonrası hızlı bir fiyat zaman analizi yapar ve size en uygun biçimde teklifi sunar. Hafriyat işlemi son teknoloji makinelerle istenilen çap ve derinlikte gerçekleştirilebilmektedir. Delinecek yere makine kurulur. Elektrik ve su çekilerek Hafriyat işlemine başlanır. Makinelerimiz sanayii elektriği ile çalışmaktadır. Hafriyat işleminden ortaya çıkan parçalar taşınabilecek boyuta getirilerek atık uzaklaştırma ekibine terkedilir. Delme işlemi için her türlü çapta karot ucu bulunmaktadır. Keşif sırasında hangi karot ucunun kullanılacağı belirlenir. Mümkün olan en hızlı ve temiz bir işçilik için gerekli malzeme kullanılır. Hafriyat karot uçlarımız elmas uçlu olup her türlü betonu delmekte sorunsuz çalışır. Bu yüzden hassas kesimlerden dolayı zarar en aza indirgenmiş olur. Her türlü betonda 25mm - 150mm çapında Hafriyat işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Hafriyat işlemi ile doğalgaz tesisat delikleri, Klima delikleri, Su tesisat delikleri ve beton kesme makinelerinin çalıştırılamadığı bölümlerde sıralı delikler açılarak delme işlemi yapılabilir.

İstanbul'un her yerine 7/24 hizmet sunmaktayız. Dilerseniz, klima deliği, su tesisatı deliği, doğalgaz tesisatı deliği gibi basit Hafriyat işlerinde delinecek yerin videosunu bizimle paylaşarak ve gerekli bilgileri vererek hızlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Profesyonel milimetrik bir Hafriyat hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iritbata geçin.

Hafriyat Fiyatı

Fiyat : 150₺ - 450₺

Tek delikli klima deliği, doğalgaz tesisat deliği, su tesisatı deliği vb. Hafriyat işlerinde Hafriyat fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Hafriyat servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı Hafriyat işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için Hafriyat fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Hafriyat işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Mavi Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.