Derz Kesim

Karot, Karotçu, Karotcu, Derz Kesim

Derz Kesim

Derz, yapı malzemelerinin aralarındaki boşluk olarak tanımlanır. Isı, basınç vb farklı genleşme ve kaymalarda dolayı oluşacak hasarları önlemek amacıyla yapıların arasına boşluklar bırakılır. Derz kesimi yapılacak beton ortam şartlarından etkilenmeyecek biçimde en az hasarı elde edecek şekilde beton plakalara ayrılır ve derz kesme makinesi ile aralarında düz bir çizgi halinde kesim yapılır. Plakalar eş kareler şeklinde olmalıdır. Kesilecek plakaların büyüklüğü mühendislik hesaplamaları sonucu belirlenir. Derz kesme işlemi son teknolojik makineler kullanan ekibimiz tarafından en iyi hesap yapılarak gerçekleştirilir. Yan yana birbirinden bağımsız bir şekilde inşa edilen yapıların arasındaki boşluklara ise dilatasyon derz denir. Makinelerimiz demir donatılı beton dahil, her türlü betonu kesmek üzere tasarlanmışlardır. 50cm’lik genişliğe kadar tek seferde kesim yapabilmektedir. Derz kesme makinelerimiz elektrik, motorin ve benzinle çalışabilmektedir.

Derz dolgu ise inşaat yapılarında çeşitli sebeplerle meydana gelen çatlakları betonla bir bütün halinde kaynaştırma işlemidir. Bunun için çeşitli derz dolgular kullanılabilir. Dolgu malzemelerimiz her türlü ısı, basınç, genleşme ve kimyasal maddelere dayanıklı bir şekilde üretildiğinden sonuç mükemmeldir.

DERZ KESME FİYATLARI

Fiyat : Sorunuz

Ufak çaplı Derz kesme işlerinde Derz kesme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve Derz kesme ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye Derz kesme ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı Derz kesme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak Derz kesme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz Derz kesme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Mavi Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.