Beton kırma

Beton Kırma, Karot, Kartoçular

Beton kırma Nasıl Yapılır?

Ekibimiz keşif sonrası hızlı bir fiyat zaman analizi yapar ve size en uygun biçimde teklifi sunar. Beton kırma işlemi son teknoloji makinelerle istenilen çap ve derinlikte gerçekleştirilebilmektedir. Delinecek yere makine kurulur. Elektrik ve su çekilerek beton kırma işlemine başlanır. Makinelerimiz sanayii elektriği ile çalışmaktadır. Beton kırma işleminden ortaya çıkan parçalar taşınabilecek boyuta getirilerek atık uzaklaştırma ekibine terkedilir. kırma işlemi için her türlü çapta karot ucu bulunmaktadır. Keşif sırasında hangi karot ucunun kullanılacağı belirlenir. Mümkün olan en hızlı ve temiz bir işçilik için gerekli malzeme kullanılır. Beton kırma karot uçlarımız elmas uçlu olup her türlü betonu kırmakte sorunsuz çalışır. Bu yüzden hassas kesimlerden dolayı zarar en aza indirgenmiş olur. Her türlü betonda 25mm - 150mm çapında beton kırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Beton kırma işlemi ile doğalgaz tesisat delikleri, Klima delikleri, Su tesisat delikleri ve beton kesme makinelerinin çalıştırılamadığı bölümlerde sıralı delikler açılarak kırma işlemi yapılabilir.

İstanbul'un her yerine 7/24 hizmet sunmaktayız. Dilerseniz, klima deliği, su tesisatı deliği, doğalgaz tesisatı deliği gibi basit beton kırma işlerinde delinecek yerin videosunu bizimle paylaşarak ve gerekli bilgileri vererek hızlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Profesyonel milimetrik bir Beton kırma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iritbata geçin.

Beton kırma Fiyatı

Fiyat : 150₺ - 450₺

Tek delikli klima deliği, doğalgaz tesisat deliği, su tesisatı deliği vb. beton kırma işlerinde beton kırma fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton kırma servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı beton kırma işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için beton kırma fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton kırma işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.