Beton kırma

Beton Kırma, Karot, Kartoçular

Beton kırma Nasıl Yapılır?

Ekibimiz keşif sonrası hızlı bir fiyat zaman analizi yapar ve size en uygun biçimde teklifi sunar. Beton kırma işlemi son teknoloji makinelerle istenilen çap ve derinlikte gerçekleştirilebilmektedir. Delinecek yere makine kurulur. Elektrik ve su çekilerek beton kırma işlemine başlanır. Makinelerimiz sanayii elektriği ile çalışmaktadır. Beton kırma işleminden ortaya çıkan parçalar taşınabilecek boyuta getirilerek atık uzaklaştırma ekibine terkedilir. kırma işlemi için her türlü çapta karot ucu bulunmaktadır. Keşif sırasında hangi karot ucunun kullanılacağı belirlenir. Mümkün olan en hızlı ve temiz bir işçilik için gerekli malzeme kullanılır. Beton kırma karot uçlarımız elmas uçlu olup her türlü betonu kırmakte sorunsuz çalışır. Bu yüzden hassas kesimlerden dolayı zarar en aza indirgenmiş olur. Her türlü betonda 25mm - 150mm çapında beton kırma işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Beton kırma işlemi ile doğalgaz tesisat delikleri, Klima delikleri, Su tesisat delikleri ve beton kesme makinelerinin çalıştırılamadığı bölümlerde sıralı delikler açılarak kırma işlemi yapılabilir.

İstanbul'un her yerine 7/24 hizmet sunmaktayız. Dilerseniz, klima deliği, su tesisatı deliği, doğalgaz tesisatı deliği gibi basit beton kırma işlerinde delinecek yerin videosunu bizimle paylaşarak ve gerekli bilgileri vererek hızlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Profesyonel milimetrik bir Beton kırma hizmeti almak istiyorsanız hemen bizimle iritbata geçin.

Beton kırma Fiyatı

Fiyat : 150₺ - 450₺

Tek delikli klima deliği, doğalgaz tesisat deliği, su tesisatı deliği vb. beton kırma işlerinde beton kırma fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti olarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton kırma servis ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Bir kaç delikten oluşan orta çaplı beton kırma işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve delik çapı ve derinliğine bağlı olarak her delik için beton kırma fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton kırma işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Işık Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.

Becerilerimiz

Karotcu
Beton Delme
Beton Kesme
Beton Güçlendirme
Kimyasal Ankraj

Duvar Kırma Fiyatları

Duvar Kırma Fiyatları , Farklı amaçlarla meydana getirilen duvar kırma işlemi için uygulanan fiyatlar işin türüne, zorluğuna nazaran farklılık gösterir. Duvar kırma fiyatlarında sizlere en müsait seçenekleri sunan firmamız, hizmet kalitesiyle de her vakit en iyisini vadeder. Evlerinizde dekorasyon amaçlı değişimler yapmak istediğinizde, birtakım duvarları yıkabilir veya bir kısmını kırarak tertip yapabilirsiniz. Duvar Kırma Fiyatları Odaları birleştirmek ve balkonu oda şeklinde kullanabilmek için de duvarların kırılması gerekir. Duvar kırma fiyatları kadar işlemin iyi mi yapılacağı da çok önemlidir. Alanında deneyimli olmayan kişiler, muamele esnasında yapıların taşıyıcı kolonlarına zarar vererek ciddi tehlikeler ortaya çıkmasına niçin olabilirler. Bu nedenle ustalaşmış ekibimizle emek vererek hasarsız bir biçimde işin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Duvar Kırma Ustası

Duvar Kırma Ustası arıyorsanız, tercihinizi firmamızdan yana yapabilirsiniz. Evinizde daha uygar ve kullanışı alanlar yaratmak yahut dekoratif amaçlı eklentiler için sık uygulanan yöntemlerden biri duvar kırmadır. Profesyonel kişiler tarafınca yapılmaması halinde ciddi sorunlara yol açabilecek bu işlemi reel ustalara yaptırmalısınız. Duvarların peşinde yer edinen döşem bağlantılarına zarar vermemek ve yapıların sağlamlığını korumak için kırılacak betonun doğru tespit edilmesi gerekir. Duvar Kırma Ustası Perde duvarlar, taşıyıcı yapıda olduğundan ne olursa olsun kırılmamalıdır. Profesyonel bir duvar kırma ustası, işini en ince ayrıntılarına kadar planlayarak hasar riskini sıfıra indirir. İşlem sonrası oluşan moloz kalıntılarını temizleyerek size hiç bir zahmet bırakmayan deneyimli ustalarımız yardımıyla evlerinizde dilediğiniz değişikliği kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hilti İle Duvar Kırma

Hilti İle Duvar Kırma işlemleri esnasında kullanılan makinelerin kaliteli yapıda olması işlemin standardını de etkiler. Hilti ile duvar kırma, ustalaşmış firmaların çoğunlukla kullandığı bir yöntemdir. Hilti makinelerin kuvvetli yapıda olması, kırma işlemi esnasında verimi artırır. Hilti İle Duvar Kırma Bu makineler tozu ve titreşimi de ciddi miktarda azaltır. İşlem meydana getirilen alanda lüzumlu emniyet önlemlerinin alınmasına itina yayınlayan ekibimiz hem sizin için bununla birlikte kendileri için iş güvenliği koşullarına müsait hareket eder. Evlerde Hilti ile beton kırma işlemi yapıldığı sırada, eşyalarınızın zarar görmemesi için ihtiyaç duyulan bütün düzenlemeler ekibimiz tarafınca yapılır. Bu sayede kırma işlemi tamamlandıktan sonrasında fazlaca zahmetli bir temizlik yapmanıza gerek kalmaz.

Düzgün Duvar Kırma

Düzgün Duvar Kırma Plan değişikliği yahut dekoratif değişimler nedeniyle muntazam duvar kırma işlemi yapılması son aşama önemlidir. Evlerin iç duvarlarında yapılacak bir kırma işlemi esnasında hem döşem bağlantılarına zarar vermemek aynı zamanda yapı bütünlüğünü korumak için balyozun ve makinelerin ustalaşmış bir halde kullanılması gerekir. Oldukça ağır yapıda olan balyozların hatalı kullanımı, ciddi iş kazalarına yol açabileceği benzer biçimde kırma işleminde istenilen ebatların dışına çıkılmasına da sebep olabilir. Düzgün Duvar Kırma Düzgün duvar kırma işlemi için ciddi bir tecrübe gerekir. Deneyimli ekibimiz, her türlü ihtiyacınız için kırma işlemi yapabilmektedir. Duvarlarınızı en küçük bir çatlak oluşumuna yol açmadan kıran ekibimiz yardımıyla evinizde planladığınız değişimleri kolayca yapabilirsiniz.

Duvar Kırdırma Maliyeti

Duvar Kırdırma Maliyeti Yapılarda plan değişikliğine gitmek veya yenileme yapmak için duvar kırma maliyetlerini araştırıyorsanız, hesap etmeniz ihtiyaç duyulan değişik detaylar da vardır. İç duvarların yıkılarak odaların tekrar şekillendirilmesinde ön araştırma fazlaca önemlidir. Yıkılacak duvarın yapısını doğru tahlil edemediğiniz vakit istenmeyen hasarlara yol açabilirsiniz. Duvar kırdırma maliyetini düşünürken duvarın muamele için müsait olup olmadığını bilmek de önemlidir. Perde betonlarda yapılacak kırma işlemi, taşıyıcı sistemin dengesinin bozulmasına yol açar. Duvar Kırdırma Maliyeti Tesisat bağlantılarının bulunmuş olduğu duvarlarda şuursuzca meydana getirilen bir kırma işlemi ciddi arızalara sebep olabilir. Duvar kırma mevzusunda en iyi makinelerle ve ustalaşmış bir ekiple hizmet veren firmamız yardımıyla hiç bir vakit sürpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

Evde Duvar Kırma

Evde Duvar Kırma Evlerinizi kendi keyfinize müsait biçimde dekore etmek yahut odalarda değişim yapmak için evde duvar kırma hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmeti ustalaşmış bir biçimde sunan firmamız, duvarlarınızı en kısa müddette herhangi bir zarara yol açmadan kırar. İşlem esnasında açığa çıkan toz ve moloz kalıntıları, herhangi bir kirliliğe yol açmadan temizlenir. Bu sayede muamele bitiminde evinizi bıraktığınız benzer biçimde bulursunuz. Evde duvar kırma işlemi için yapılacak ön araştırmalarda duvarların kırma için müsait olup olmadığı tespit edilir. İşlem için müsait olan duvarlarda balyoz ve makinelerle kırma işlemine başlanır. Evde Duvar Kırma Bu sırada lüzumlu önlemler alınarak iş güvenliği sağlanır. İşlem esnasında öteki duvarlara, döşem bağlantılarına zarar verilmez.

Bina Yıkma

Bina Yıkma, Yapıların istenilen sağlamlıkta olmaması yahut zelzele benzer biçimde etkenlere bağlı olarak ciddi hasar alması halinde bina yıkma işlemi yapılması gerekir. Bu muamele için kullanılabilecek değişik yöntemler vardır. Yıkım için patlatma yöntemi tercih edilebilir. Binanın konumunun müsait olmaması ve patlatma esnasında öteki binaların hasar alma ihtimali olduğunda ise bu metot müsait değildir. Binanın kolonlarının kesilmesi ve güçsüzleştirme kararı çökmenin sağlanması da bina yıkma için tercih edilebilecek bir öteki yoldur. Bina Yıkma Sonuç olarak bütün yöntemlerin risklerinin en doğru halde belirlenmesi ve etrafta bulunan öteki binalara zarar vermeden işlemin tamamlanması gerekir. İşlem esnasında lüzumlu emniyet tedbirleri alınarak binanın arasında ve çevresinde bulunan insanoğlu ve öteki canlılar uzaklaştırılmalıdır.