Beton Kesme

Beton Kesme, Beton, Karot, Karotçu

Beton Kesme Nasıl Yapılır?

Beton Kesme işlemi hidrolik beton kesme makinalarıyla yapılmaktadır. Önce kesilecek yerin etüdü yapılır. Zemin veya duvarda olmasına bağlı olarak makine kurulumu yapılır. Daha sonra kesilecek yerin derinliğine göre beton kesme makinesine testere takılır ve beton kesme işlemi gerçekleştirilir. Firmamızdan beton kesme ile ilgili fotoğraf veya video ile fiyat alıncaksa mutlaka kesilecek yerin konumu ve derinliği belirtilmelidir. Büyük projelerde ekibimiz yerinde keşif yapmaktadır. Keşiften sonra mühendislerimiz fizibilite raporlarını hazırlayarak uygun makine techizat sevki sağlanır ve beton kesimi işlemine başlanır. Firmamız bünyesinde beton kesimi için her türlü çap ve ebatta makine ve techizat bulundurmaktadır. Ayrıca beton kesme makineleri satışımız da mevcuttur.

Beton Kesme Fiyatı

Fiyat : Sorunuz

Tek pencere kesimi, baca kesimi, kapı pervaz kesimi vb. ufak çaplı beton kesme işlerinde beton kesme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve beton kesimi ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton kesme ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı beton kesme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve kesilecek betonun çapı ve derinliğine bağlı olarak alan hesabı yapılarak beton kesme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton kesme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Mavi Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.