Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme

Beton Güçlendirme Nasıl Yapılır?

Hasarsız yapı elemanlarının veya yapı sistemlerinin yeterli taşıma gücüne kavuşturulması veya hasarlı yapı elemanlarının hasarlarının ortadan kaldırılması amacıyla yapılan onarımdan sonra, performanslarının iyileştirilmesini sağlamak için yapılan müdahaleler beton güçlendirme olarak adlandırılır. Gerek beton güçlendirme projesinin hazırlanması, gerekse beton güçlendirme uygulaması önemli derecede tecrübe ve bilgi gerektirir. Bilinçsiz yapılan bir beton güçlendirme yapısal riskleri azaltmak yerine arttırabilir.

Kolon Güçlendirme

Betonarme kolonlanrın güçlendirilmesi onların eksenel yük, moment ve güçlendirme kuvveti taşıma güçlerinin artırılmasını sağlamaya yöneliktir. Bu işlem genellikle ya betonarme kesitin artırılması, kolona yeni donatılı ek kesit eklenmesi yada kolonun çelik bir kafes içine alınarak betona yandan destek verilerek taşıma gücünün artırılmasıdır. Konulan çelik çerçeve de düşey yük taşıma gücünü artıracaktır. Betonarme kesitin artırılması kolonun bütün çevresinde olursa buna "mantolama" yada "gömlek geçirme" denir; kesitin artırılması kolonun yalnızca iki kenarına yeni kesitler eklenirek gerçekleştirilirse bu "kanat ekleme" olarak nitelenir.

Beton Güçlendirme Fiyatları

Fiyat : Sorunuz

Ufak çaplı beton güçlendirme işlerinde beton güçlendirme fiyatı genellikle bulunduğu bölgeye bağlı değişen servis ücreti ve beton güçlendirme ücreti hesaplanarak ücretlendirilir. Bulunduğunuz bölgeye beton güçlendirme ücretini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Fiyat :Sorunuz

Orta çaplı beton güçlendirme işlerinde bulunduğunuz yerin durumuna bağlı olarak uygulanacak servis ücreti ve yapılacak işlem hesabı yapılarak beton güçlendirme fiyatı tespit edilir. Uzman ekibimiz beton güçlendirme işlemini en tasarruflu şekilde gerçekleştirmenin bir yolunu bularak sizi ekonomik olarak korur.

Siz de bir fiyat teklifi almak için hemen bizimle irtibata geçin.

Fiyat : Sorunuz

Büyük çaplı projelerde uzman karotcu ekibimiz projeyi yerinde inceleyerek durum analizi yapar. Projelerimizde daima en yenilikçi ve son teknoloji makineler kullandığımızdan fiyat teklifimiz de vasat karotcu lara göre kesinlikle daha uygun olacaktır. Biz Mavi Karot olarak daima yaptığımız işin arkasındayız ve işimiz garantimiz altındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

İlk başladığımız günden bugüne kurumsal çizgimizden taviz vermedik. En küçük işimizin bile arkasında durmak bizim için hayat felsefesidir. Söz verdiğimiz gibi karotcu olarak ülkemize ve insanımıza hizmet etmek bizim için övünç kaynağıdır. Karotçu olarak bizi tercih ettiğinizde asla hiçbirşeyden tereddüt etmeyecek sadece güven duyacaksınız. Biz buna inanıyoruz.

Arkasında duramayacağımız bir işi asla yapmadık bundan sonra da yapmayacağız. Biz müşterilerimizi sadece müşteri olarak değil her zaman irtibatta kalacağımız dostlar olarak biliriz. Uzman Karotçular olarak güven en büyük kriterimizdir.

İddia ediyoruz karot işinde bizden iyisi yok.